Home ରାଜ୍ୟ ନୃଶଂସ ଜ୍ୱାଇଁ ଶଶୂରକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିମାରିଦେଲା !

ନୃଶଂସ ଜ୍ୱାଇଁ ଶଶୂରକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିମାରିଦେଲା !

ବୈାଦ୍ଧ :ନୃଶଂସ ଜ୍ୱାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ବଚସାକୁ ଜେନ୍ଦ୍ରକରି ଶଶୂରକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ମାରିଦେଲା । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବୈାଦ୍ଧ ଜିଲା ସରସରା ଗାଁର ଟିକିର ସାହିରେ । ମୃତକ ହେଲେ ଘୁଣ୍ଡୁବାରିକ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜ୍ୱାଇଁ ହେଲେ ପଙ୍କଜ ସେଠୀ । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ବାତ୍ୟା ପେଥାଇ କୁ ନେଇ ସାରା ରାଜ୍ୟର ଚଷାପୁଅଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ଉପୁଜିଥିଲା । କାରଣ ଚଷା ପୁଅ କରିଥିବା ଅମଳ ଧାନକୁ କିପରି ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବେ ଏନେଇ ଚାଷି ମଧ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାସେଥିଲା । ସେହିପରି ବୈାଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାର ଟିକିର ସାହିର ଘୁଣ୍ଡୁ ବାରିକ ମଧ୍ୟ ନିଜ ବିଲରୁ କିପରି ଧାନ କାଟି ବିଲରୁ ଆଣିବେ ସେଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ଲାଗିପଡିଥିଲେ । ତେବେ ବାତ୍ୟା ଆସିବା ଘୁଣ୍ଡୁ ଓ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ମିଶି ବିଲକୁ ଯାନ କାଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ବିଲରେ କୈାଣସି କାରଣରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଟିକିଏ ଝଗଡା କେତେବେଳେ ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇସାରିଥିଲା ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣାପଡିନଥିଲା । ତେବେ ଏଥିରେ ଅତିସ ହୋଇ ଜ୍ୱାଇଁ ପଙ୍କଜ ଶଶୂରଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଲରେ ଶଶୂରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ସେପଟେ ଗାଁ ଲୋକେ ପଙ୍କଜକୁ କାବୁ କରି ପୁଲିସ ଖବରଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ପୁଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଲରେ ପହଞ୍ଚି ମ,ୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ ଅଭୁଯୁକ୍ତ ପଙ୍କଜକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣ।।ପଡିଛି ।