Home ରାଜ୍ୟ ପିପିଲି ପିଡ଼ିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମହିଳା ବିଜେପିର ପ୍ରେସମିଟ୍; ବେବିନା ପାଇଁ ବିଦ୍ରୋହ, ନ୍ୟାୟ ନାଲିଚୁଡ଼ି...

ପିପିଲି ପିଡ଼ିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମହିଳା ବିଜେପିର ପ୍ରେସମିଟ୍; ବେବିନା ପାଇଁ ବିଦ୍ରୋହ, ନ୍ୟାୟ ନାଲିଚୁଡ଼ି !

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିପିଲି ପିଡ଼ିତାଙ୍କୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ପୁଣି ଘେରିଲା ମହିଳା ବିଜେପି । ଏହାକୁ ନେଇ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ମହିଳା ବିଜେପି ମୋର୍ଚ୍ଚାର ସଭାନେତ୍ରୀ ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡ଼ା କଡ଼ା ଭାଷାରେ ସରକାରଙ୍କୁ ତିବ୍ର ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । କିଛିଦିନ ହେବ ପୀଡ଼ିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ରାଜ୍ୟ ତମାମ୍ ବିଦ୍ରୋହ ଚଲାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନାଲି ଚୁଡ଼ି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜବାବ ମାଗୁଛି ଓଡ଼ିଶା ଆଭିଯାନରେ ସାମିଲ କରିବେ ଜବାବ ମାଗୁଛି ବେବିନା । ଏହି ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ପୀଡ଼ିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାରେ ବିଫଳ ହେଉଥିବା ଦର୍ଶାଇବା ସହ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସରକାରଙ୍କ ସାହାସ ଯୋଟୁନାହିଁ । ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ମାତୃଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧିଲେ ଏପରି ସରକାରଙ୍କ ସାହାସ ଆସିବ ବୋଲି କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସରକାରଙ୍କ ସମୟରେ ଆଜି ସମାଜରେ ମହିଳା ଅସୁରକ୍ଷିତ ହେବାସହ ପ୍ରତିଟି ମୁହୃର୍ତରେ ନାରୀ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା କହି ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଛନ୍ତି ।