Home ରାଜ୍ୟ ହାତ ଛାଡି ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ: ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଚକ୍ରଧର ପାଇକ !

ହାତ ଛାଡି ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ: ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଚକ୍ରଧର ପାଇକ !

115

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୁଣି ଶଙ୍ଖ କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବନ୍ଧୁ । ହତାସ ହେଲା କଗ୍ରେସ । ତେବେ ଦିନକୁ ଦିନ ହାତ ଓ ପଦ୍ମ ଦୁର୍ବଳ ହେଉଛି । ଆଉ ସବଳ ହେଉଛି ଶଙ୍ଖ । ଫଳରେ ଓଡିଶାରେ ବିଜେଡି ତାର ସ୍ଥିତିକୁ ମଜଭୁତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେଉଛି । ତେବେ ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଚକ୍ରଧର ପାଇକ ବିଜେଡ଼ିରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ମୋହନା ଅଞ୍ଚଳରେ ନିର୍ବାଚନୀ ମାହୋଲରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ନବୀନ ନିବାସରେ ଏହି ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଚକ୍ରଧର ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହବୋ ପରେ କହିଛନ୍ତି ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲା ପରେ ମୋତେ ଘର ବାହୁଡା ପରି ଲାଗୁଛି । ଏହାମଧ୍ୟ ଚକ୍ରଧର କହିଛନ୍ତ,ି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରତି ସମର୍ଥିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ସୁଃଶାସନ ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶ ପଥରେ ଅଗ୍ରଣୀ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବ । ଯାହାକୁ ସଫଳ କରାଇବାକୁ ଆମ୍ଭେମାନେ ସବୁ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବୁ । ତେବେ ଆଗକୁ ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ଆସୁଥିବାରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବିଜେଡ଼ି ତା’ର ସ୍ଥିତିକୁ ବଜାଇ ରଖିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଉଥିବାବେଳେ ଗଜପତି ମୋହନା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଏହି ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଆଜି ହାତକୁ ଛାଡି ଶଙ୍ଖକୁ ଧରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଯାହା ଫଳରେ ବଡ ଝଡକା ଲାଗଛିି ହାତକୁ ।