Home ମନୋରଞ୍ଜନ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଜନତାଙ୍କ ଧଡକନ୍ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ବଡ...

ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଜନତାଙ୍କ ଧଡକନ୍ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ବଡ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ ହୋଇଛି

ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଜନତାଙ୍କ ଧଡକନ୍ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ବଡ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ ହୋଇଛି । ଭାଇଜାନ୍ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ତାଙ୍କ ପନବେଲ ଫାର୍ମହାଉସରେ ମନାଇଥିଲେ । ସେହି ପାର୍ଟି ରେ ବହୁ ବଲିଉଡ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରୀତ କରାଯାଇଥିଲା । ସୁଶ୍ମ୍ମୀତା ସେନ , କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ , ଜ୍ୟାକଲିନ୍ , ୟୁଲିଆ , ବବି ଦେଓଲ ଙ୍କ ପରି ବହୁ କଳାକାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ସବୁବର୍ଷ ପରି ଏଥର ବି ଭାଇଜାନଙ୍କ ପରିବାର ୨୫ ଡିସେମ୍ବରରୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ ।
ସଲମାନ୍ ଙ୍କ କହିବା ଶୈଳୀ ହେଉ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଚାଲିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ । ଖାସକରି ତାଙ୍କ ବ୍ଲୁ ବ୍ରେସଲେଟ ଟି ଫ୍ୟାନ୍ ମାନେ ବହୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।ତେବେ ସେହି ବ୍ରେସଲେଟଟି ଭାଇଜାନ୍ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାପା ଗିଫ୍ଟି କରିଥିଲେ । ବଜାରରେ ମଧ୍ୟ ସେହି ବ୍ରେସଲେଟ ପରି ଡୁପ୍ଲିକେଟ ମିଳୁଛି । ମାତ୍ର ଯେଉଁମାନେ ସେହି ବ୍ରେସଲେଟର ଅସଲି ଚାହୁଁଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଖବର ।
ନିଜ ଜନ୍ମଦିନରେ ଭାଇଜାନ୍ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆରା ଭେଟି ଆଣିଦେଛନ୍ତି ବ୍ଲୁ ବ୍ରେସଲେଟ ମାଧ୍ୟମରେ । ତେବେ ଏହି ବ୍ଲୁ ବ୍ରେସଲେଟ ଟି ଏବେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଓ ବିଙ୍ଗ-ହ୍ୟୁମାନ ସାଇଡରେ ଅସଲି ମିଳିବ ବୋଲି ଭାଇଜାନ କହିଥିଲେ ।