Home ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମାର୍ଚ୍ଚ ୦୩ ତାରିଖ ୨୦୧୯ମସିହା (ରବିବାର)

କାଳବେଳା ଓ
ବାରବେଳା-ଦିବା ଘ୧୦/୩୦ ଗତେ ଘ୦୧/୨୫ମଧ୍ୟେ
ଅମୃତବେଳା – ଦିବା
ଘ୦୭/୩୭ ଗତେ ଘ୦୯/୦୨ମଧ୍ୟେ ଓ ରାତ୍ରି ଘ୦୮/୫୮ଗତେ ଘ୧୨/୦୦ମଧ୍ୟେ
ମାହେନ୍ଦ୍ର ବେଳା-ଦିବା
ଘ୦୯/୦୮ ଗତେ ଘ୧୦/୩୨ମଧ୍ୟେ ଓ ଘ୦୧/୨୩ଗତେ ଘ୦୨/୫୦ମଧ୍ୟେ

ମେଷ : ମାନସିକ ରୂପରେ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପରିଶ୍ରମ ତୁଳନାରେ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି କମ ହେବ। କିନ୍ତୁ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଫଳ ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ବୃଷ : କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ସହିତ କରିବେ ତେବେ ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ।

ମିଥୁନ : ନୂଆ ଯୋଜନାର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ହଠାତ୍ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ସହ ସରକାରୀ ଲାଭ ତଥା ଉଚ୍ଚାଧିକାରିମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଉଚିତ ଫଳ ମିଳିପାରେ। ଭାଇ-ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଜମିବାଡି ଜନିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ଦୂର ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ : ନକାରାତ୍ମକ ବ୍ୟବହାରରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷ ଭାବନା ମନରେ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ବିଦେଶରୁ ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଅନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ : ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ରହିବ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ତ୍ଵରିତ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ପିତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ। ସାମାଜିକ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କନ୍ୟା : ଆପଣଙ୍କ ଅହଂକାର କ୍ଷତି କରିବ, ତେଣୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଶାରୀରିକ ଆଳସ୍ୟ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵଭାବରେ କ୍ରୋଧର ମାତ୍ରା ଅଧିକ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପଛରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା : ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା ଏବଂ ଯାତ୍ରାର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ଅଛି।

ବିଚ୍ଛା : ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉଲ୍ଲାସ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ବିନା ଅବରୋଧରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ। ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିର ଯୋଗଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଧନଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି।

ଧନୁ : ଆଜି କୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନତାରେ ପକାଇପାରେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ। ଶାରୀରିକ ତଥା ମାନସିକ ରୂପରେ ବ୍ୟଗ୍ରତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଜନକ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ ହେବ।

ମକର : ଅଫିସ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଅଫିସ୍ ର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ନିପୁଣତାସହିତ କରି ପାରିବେ। ବ୍ୟାବହାରିକ ତଥା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଛୋଟ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଖାଇବା ପିଇବା ଏବଂ ବୁଲିବା ଉପରେ ନିଜର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କୁମ୍ଭ: ପ୍ରଣୟ ପ୍ରସଂଗ ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦିତ କରିବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ହେବ ଏବଂ ମିତ୍ରତା ବଢ଼ିବ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରାରେ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ହେବ। ସମାଜିକ ମାନ-ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମୀନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସର ସଞ୍ଚାର ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ କରି ପାରିବେ।