ବିଜେଡ଼ି

ରତାପ କେଶରୀ ଦେବ,ପ୍ରତାପ ଜେନା ,ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକ ,ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ,ସଂଜୟ କୁମାର ଦାସବର୍ମା , ଅରୁଣ କୁମାର ସାହୁ , ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ , ସମୀର ରଂଜନ ଦାସ , ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ , ଦିବ୍ୟଶଙ୍କର ମିଶ୍ର
ରଘୁନନ୍ଦନ ଦାସ ,ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ , ଶାରଦା ପ୍ରସାଦ ନାୟକ , ଚନ୍ଦ୍ରସାରଥୀ ବେହେରା , ପ୍ରଣବ କୁମାର ବଳବନ୍ତରାୟ
ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି , ଅରବିନ୍ଦ ଢାଲି ,ଉମାକାନ୍ତ ସାମନ୍ତରାୟ , ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା , ବ୍ୟୋମକେଶ ରାୟ
ବ୍ରଜକିଶୋର ପ୍ରଧାନ , ଅଶୋକ କୁମାର ବଳ , ଦେବୀରଂଜନ ତ୍ରିପାଠୀ , ବିକ୍ରମ ପଣ୍ଡା , ସୁଧିର କୁମାର ସାମଲ , ଲତିକା ପ୍ରଧାନ , ସୌଭିକ ବିଶ୍ୱାଳ , ଆୟୂବ ଖାନ , ଅରିନ୍ଦମ ରାୟ , ଆକାଶ ଦାସ ନାୟକ , କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ
ସୁବାସ ସିଂହ , ମୀନତୀ ବେହେରା ,ଶ୍ରୀମୟୀ ମିଶ୍ର

ବିଜେପି

ଅରୁଣ ସିଂହ , ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ , ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ , ଜୁଏଲ ଓରାମ , ବୈଜୟନ୍ତ ଜୟ ପଣ୍ଡା , ସୁରେଶ ପୂଜାରୀ
ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର , ବସନ୍ତ କୁମାର ପଣ୍ଡା , ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ , କନକବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂହଦେଓ , ମନମୋହନ ସାମଲ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ , ସଂଗୀତା ସିଂହଦେଓ , ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ନାଏକ , ବିଷ୍ଣୁଚରଣ ସେଠୀ , ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
ସମୀର ଦେ , ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତ , ସୁରମା ପାଢ଼ୀ , ସମୀର ମହାନ୍ତି , ଖାରବେଳ ସ୍ୱାଇଁ , ରୁଦ୍ର ନାରାୟଣ ପାଣି , ମାନସ କୁମାର ମହାନ୍ତି , ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ହରିଚନ୍ଦନ , ଭ୍ରୁଗୁ ବକ୍ସିପାତ୍ର  , ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡ଼ା ଠାକୁର ରଣଜିତ ଦାସ
ରଘୁନାଥ ମହାନ୍ତି , ଜୟନାରାୟଣ ମିଶ୍ର , ସୁବାସ ପାଣିଗ୍ରାହୀ , ମଦନ ମୋହନ ଦତ , ଲଳିଟେନ୍ଦୁ ବିଦ୍ୟାଧର ମହାପାତ୍ର
ଜୟନ୍ତ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ , ସୁକାନ୍ତ ନାୟକ , ନାଉରୀ ନାଏକ , ମୁକେଶ ମହାଲିଙ୍ଗ , ଶ୍ରୀତମ ଦାସ , ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ , ହରିହର ମହାପାତ୍ର , ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ